Skip to content

Taisyklės

TAISYKLĖS IR NUOSTATAI LANKYTOJAMS

 1. Lankytojai priminami, kad šios kapinės yra amžinojo poilsio vieta mirusiesiems ir kad visi griežtai turi laikytis kapinių taisyklių.

 2. Lankytojai bus įleisti į kapines tik lankymo valandomis, kurios yra paskelbtos prie pagrindinių vartų ir kapinių administracijos pastato.

 3. Kapinių vartai atidaryti kiekvieną metų dieną; lankymo valandos nuo 8 v.r. iki 4:30 v.p.p. rudenį ir žiemą, pavasarį ir vasarą – nuo 8 v.r. iki 6 v.v.

 4. Visos transporto priemonės, atvykstančios į kapines, važiuoja ne daugiau kaip 10 mylių per valandą greičiu. Jokios transporto priemonės neleidžiamos važiuoti ant kapaviečių ar žolės; važiuoja tik keliuose. Visos transporto priemonės turi užleisti kelią pėstiesiems.

 5. Visi lankytojai įleidžiami į kapines tik per vartus.

 6. Svečiai kapinėse naudojasi tik šaligatviais ir keliais išskyrus prieti kapavietę.

 7. Asmenys iki 18 metų amžiaus įleidžiami į kapines tik su tėvais arba kitais suaugusiais, kitu atveju jie bus pašalinti iš kapinių. Tėvai ar suaugusieji prižūri, kad vaikai nežaistų ant kapaviečių, gėlynų ar panašiai – kitaip jie bus atsakingi už savo veiksmus.

 8. Neleidžiama skinti gėles, augalus, laužyti medžių ir krūmų šakas.

 9. Garsus kalbėjimas, per didelis triukšmas ar kitas nerimą keliantis elgesys yra draudžiamas bet kuriuo metu kapinėse.

 10. ,,Gegužinės” draudžiamos prie kapaviečių.

 11. Ginklai neleidžiami kapinėse išskyrus laidojant kareivį ar per Kapų puošimo dienos apeigas.

 12. Šunys ir kiti naminiai gyvūnai draudžiami kapinių teritorijoje.

 13. Šiukšliadėžės yra visur išstatytos. Kapų savininkai ir kapinių svečiai prašomi nemesti šiukšlių ant takų, gėlynų arba kelių.

 14. DEMESIO: Liepsna, stiklinės žvakinės, vazos, ir dekoratyviniai akmenys yra uždrausta.

 15. Primename, kad kapinių administracija/direktorius turi teisę sulaikyti kiekvieną, kuris pažeidžia kapinių taisykles.